Yol Bisikleti Transfer Dosyası 2016-17

 

AG2R la MONDIALE

Gelenler: Rudy Barbier (Roubaix Lille), Stijn Vanderbergh (Etixx – Quick-Step), Oliver Naesen (IAM), Mathias Frank (IAM), Sondre Holst Enger (IAM), Clement Chevrier (IAM), Alexandre Geniez (FDJ)

Gidenler: Guillaume Bonnafond (Cofidis), Jean Christophe Peraud (Emekli), Jesse Sergent (Emekli), Johan Vansummeren (Emekli)

 

ASTANA

Gelenler: Oscar Gatto (Tinkoff), Moreno Moser (Cannondale-Drapac), Jesper Hensen (Tinkoff), Michel Valgren (Tinkoff), Matti Breschel (Cannondale-Drapac), Sergei Chernetskii (Katusha), Pello Bilbao (Caja Rural)

Gidenler: Lars Boom (LottoNL-Jumbo), Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida),  Eros Capecchi (Etixx – Quick-Step), Andrea Guardini (TJ Sport), Valerio Agnoli (Bahrain-Merida)

 

BAHRAIN-MERIDA

Gelenler: Vincenzo Nibali (Astana), Giovanni Visconti (Movistar), Manuele Boaro (Tinkoff), Kanstantin Siutsou (Dimension Data), Borut Bozic (Cofidis), Sonny Colbrelli (Bardiani-CSF), Luka Pibernik (Lampre-Merida), Grega Bole (Nippo-Vini Fantini), Heinrich Haussler (IAM), Enrico Gasparotto (Want-Groupe Gobert), Niccolo Bonifazio (Trek-Segafredo), Valerio Agnoli (Astana), Yukiya Arashiro (Lampre-Merida), Tsgabu Grmay (Lampre-Merida), Ramunas Navardauskas (Cannondale-Drapac), Javier Moreno (Movistar)

 

BMC

Gelenler: Nicolas Roche (Sky), Francisco Ventoso (Movistar)

Gidenler: Philippe Gilbert (Etixx – Quick-Step), Marcus Burghardt (Bora-Hansgrohe), Rick Zabel (Katusha), Darwin Atapuma (TJ Sport), Taylor Phinney (Cannondale-Drapac)

 

BORA-HANSGROHE

Gelenler: Peter Sagan (Tinkoff), Juraj Sagan (Tinkoff), Maciej Bodnar (Tinkoff), Erik Baska (Tinkoff), Michael Kolar (Tinkoff), Marcus Burghardt (BMC), Pawel Poljanski (Tinkoff), Rafal Majka (Tinkoff), Leopold König (Sky)

Gidenler: Phil Bauhaus (Sunweb-Giant), Scott Thwaites (Dimension Data)

 

CANNONDALE-DRAPAC

Gelenler: Brendan Canty (Drapac), Hugh Carthy (Caja Rural), Sep Vanmarcke (LottoNL-Jumbo), Taylor Phinney (BMC)

Gidenler: Moreno Moser (Astana), Jack Bauer (Etixx – Quick-Step), Ramunas Navardauskas (Bahrain-Merida), Andre Cardoso (Trek-Segafredo), Benjamin King (Dimension Data), Matti Breschel (Astana)

 

DIMENSION DATA

Gelenler: Scott Thwaites (Bora-Argon), Benjamin King (Cannondale-Drapac), Lachlan Morton (Jelly Belly)

Gidenler: Kanstantin Siutsou (Bahrain-Merida), Matthew Brammeier (Aqua Blue), Cameron Mayer (Emekli)

 

QUICK STEP FLOORS

Gelenler: Dries Devenyns (IAM), Philippe Gilbert (BMC), Eros Capecchi (Astana), Tim DeClercq (Topsport Vlaanderen), Jack Bauer (Cannondale-Drapac)

Gidenler: Stijn Vandenbergh (AG2R La Mondiale), Nikolas Maes (Lotto-Soudal), Tony Martin (Katusha), Maxime Bouet (Fortuneo-Vital Concept),  Gianni Meersman (Fortuneo-Vital Concept),  Carlos Verona (Orica-BikeExchange), Lukasz Wisniowski (Sky), Guillaume van Keirsbulck (Wanty-Groupe Gobert)

 

FDJ

Gelenler: Tobias Ludvigsson (Giant-Alpecin), Rudy Molard (Cofidis), David Gaudu (Neo Pro), Jacopo Guarnieri (Katusha), Valentin Madouas (Fortuneo-Vital Concept)

Gidenler: Alexandre Geniez (AG2R La Mondiale), Laurent Pichon (Fortuneo-Vital Concept), Sebastien Chavanel (Emekli)

 

KATUSHA

Gelenler: Tony Martin (Etixx – Quick-Step), Maurits Lammertink (Roompot-Oranje), Jose Gonçalves (Caja Rural), Rick Zabel (BMC), Robert Kiserlowski (Tinkoff), Reto Hollenstein (IAM)

Gidenler: Jacopo Guarnieri (FDJ), Jurgen Van den Broeck (LottoNL-Jumbo), Dimitri Kozonchuk (Rusvelo), Sergey Lagutin (Rusvelo), Alexander Porsev (Rusvelo), Sergei Chernetskii (Astana), Alexey Tsatevich (Gazprom), Purito Rodriguez (Emekli)

 

LOTTO SOUDAL

Gelenler: Nikolas Maes (Etixx – Quick-Step)

Gidenler: Greg Henderson (United Healthcare), Pim Ligthart (Roompot-Oranje)

 

LOTTONL-JUMBO

Gelenler: Juan Jose Lobato (Movistar), Lars Boom (Astana), Jurgen Van den Broeck (Katusha), Antwan Tolhoek (Roompot-Oranje), Floris de Tier (Topsport Vlaanderen), Stef Clement (IAM)

Gidenler: Sep Vanmarcke (Cannondale-Drapac), Wilco Kelderman (Sunweb-Giant), Mike Teunissen (Sunweb-Giant), Maarten Tjallingii (Emekli)

 

MOVISTAR

Gelenler: Daniele Bennati (Tinkoff), Victor de la Parte (CCC Sprandi Polkowice)

Gidenler: Juan Jose Lobato (LottoNL Jumbo), Giovanni Visconti (Bahrain-Merida), Francisco Ventoso (BMC), Javier Moreno (Bahrain-Merida)

 

ORICA-SCOTT

Gelenler: Roman Kreuziger (Tinkoff), Roger Kluge (IAM)

Gidenler: Michael Matthews (Sunweb-Giant), Nick Schultz (Caja Rural)

 

SKY

Gelenler: Owain Doull (Wiggins), Tao Goeghegan Hart (Axeon Hagens Berman), Lukasz Wisniowski (Etixx – Quick-Step)

Gidenler: Nicolas Roche (BMC), Ben Swift (TJ Sport), Leopold König (Bora-Hansgrohe), Lars Petter Nordhaug (Aqua Blue), Xabier Zandio (Emekli),

 

TEAM SUNWEB

Gelenler: Michael Matthews (Orica-BikeExchange), Phil Bauhaus (Bora-Argon), Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo), Mike Teunissen (LottoNL-Jumbo)

Gidenler: John Degenkolb (Trek-Segafredo), Koen de Kort (Trek-Segafredo),  Lars van der Haar (Telenet), Caleb Fairly (Emekli), Carter Jones (Emekli)

 

UAE ABU DHABI

Gelenler: Ben Swift (Sky), Darwin Atapuma (BMC), Marco Marcato (Wanty-Groupe Gobert), Andrea Guardini (Astana), Vegard Stake Laengen (IAM)

Gidenler: Luka Pibernik (Bahrain-Merida), Kai Chun Feng (Bahrain-Merida), Yukiya Arashiro (Bahrain-Merida), Tsgabu Grmay (Bahrain-Merida), Davide Cimolai (FDJ)

 

TREK-SEGAFREDO

Gelenler: Alberto Contador (Tinkoff), John Degenkolb (Giant-Alpecin), Koen de Kort (Giant-Alpecin), Ruben Guerreiro (Axeon Hagens Berman), Gregory Daniel (Axeon Hagens Berman), Matthias Brandle (IAM), Jarlinson Pantano (IAM), Jesus Hernandez (Tinkoff), Mads Pedersen (Stölting Service), Michael Gogl (Tinkoff), Andre Cardoso (Cannondale-Drapac)

Gidenler: Julian Arredondo (Nippo-Vini Fantini), Niccolo Bonifazio (Bahrain-Merida), Fabian Cancellara (Emekli), Ryder Hesjedal (Emekli), Frank Schleck (Emekli)